Pszeniczna - etap I

Z ulicy Wiejskiej, po przeciwnej stronie numeru 57 wchodzimy w nowo budowaną, wybrukowana drogę, ul. Pszeniczną, prowadzącą do każdego z domów. Przed wejściem wyłożony kostką podjazd dla dwu samochodów, boks na przyłącze, śmietnik i wejście do domu (czy inny deweloper pomyślał o śmietniku?). Układ pokoi w budynku znajduje się w zakładce Galeria, za pomocą filmu w dolnej części strony można odbyć wirtualny spacer po domu, jakbyśmy byli w jego wnętrzu. Od strony południa wychodzimy z domu na wyłożony kostką taras i ogródek usytuowany od strony południowej. Wszystko wykończone i uporządkowane.

 

Nabywacie Państwo dom z instalacjami sanitarną, CWU, instalacją CO, podłogową lub grzejnikami, instalacją elektryczną, roletami sterowanymi elektrycznie we wszystkich oknach, płotem wokół własnego ogrodu, parapetami wewnętrznymi i tynkami gipsowymi w całym domu, bramą garażową na pilota, wybrukowanym podjazdem do garażu i wejścia, tarasem od strony ogrodu oraz działką nabytą na własność ( to niski podatek od gruntu ), garaż usytuowany w bryle budynku ( to niski podatek od nieruchomości ). Niskie koszty utrzymania zapewnia zastosowanie sposobu i rodzaju ogrzewania oraz kształtu domu.

 

Dzielnica, w której znajduje się dom to modna i spokojna okolica, obecnie najbardziej atrakcyjna i bezpieczna dzielnica Siemianowic. Wyobraź sobie – ranek, wychodzisz na spacer, oglądasz zielone pola, rzekę – cisza, spokój, śpiew ptaków. Wybierasz się na wycieczkę rowerem po zielonych terenach parku krajobrazowego Przełajka, bez wożenia rowerów samochodem. Myślisz – to nie jest możliwe ! Takie właśnie możliwości mają mieszkańcy osiedla domów wznoszonych w tej dzielnicy Przełajka. Trudno uwierzyć, ale to wszystko można odnaleźć zaledwie 13km od Katowickiego rynku. Mieszkasz jak na wsi, pracujesz w mieście

Możesz obejrzeć dom, spacerując po nim:

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu pod numer

Czy wiesz, że?

"Prowadzimy za rękę" w celu w uzyskaniu kredytu. Informacji udzielą eksperci finansowi w zakładce "Kontakt”.

Interesująca, nowoczesna,  architektura z funkcjonalnie rozwiązanym wnętrzem i garażem.

02
ciekawostka

Dom składa się - salonu z kuchnią, łazienką, przedpokojem-wiatrołapem, tarasem zewnętrznym i garażem lub przypisanym miejscem parkingowym. Piętro - trzy pokoje, łazienka, komunikacja.

03
ciekawostka