ul. Słoneczna - Informacje o lokalizacji, PZT

W Siemianowicach, w dzielnicy Przełajka, znajduje się bardzo przyjemna, ciekawa, ulica Słoneczna, ulica w kształcie litery T, oprócz swojej ciepłej nazwy posiada również bardzo dobre położenie i jest lekko nachylona w kierunku południowym, co czyni umieszczoną na niej zabudowę bardziej atrakcyjną. Z uwagi na bardzo rozległy teren podlegający opracowaniu, działki mają różne wielkości, a co za tym idzie, różne ceny.

Na planie zagospodarowania można zobaczyć wielkości działek i rozmieszczenie w terenie. Dzielnica, w której znajdują się domy to spokojna okolica, obecnie najbardziej atrakcyjna i bezpieczna dzielnica Siemianowic. W pobliżu są zlokalizowane: szkoła,  przedszkole, przychodnia zdrowia, wspaniale zagospodarowany plac zabaw, tak atrakcyjnym, że korzysta z niego młodzież nie tylko z naszej dzielnicy.

Każdy z budowanych domów oddajemy w stanie deweloperskim i tak, nabywacie Państwo dom z instalacjami sanitarną, ciepłą wodą użytkową z instalacją centralnego ogrzewania, podłogową z piecem gazowym, instalacją elektryczną, roletami sterowanymi elektrycznie we wszystkich oknach, płotem wokół własnego ogrodu, tynkami gipsowymi nakładanymi maszynowo, bramą garażową na pilota, wybrukowanym podjazdem do garażu i wejścia, tarasem od strony ogrodu oraz działką nabytą na własność ( to niski podatek od gruntu ), garaż usytuowany w bryle budynku ( to niski podatek od nieruchomości ). Niskie koszty utrzymania zapewnia zastosowanie sposobu i rodzaju ogrzewania oraz kształtu domu.

Plan zagospodarowania terenu

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu pod numer

Czy wiesz, że?

"Prowadzimy za rękę" w celu w uzyskaniu kredytu. Informacji udzielą eksperci finansowi w zakładce "Kontakt”.

Interesująca, nowoczesna,  architektura z funkcjonalnie rozwiązanym wnętrzem i garażem.

02
ciekawostka

Dom składa się - salonu z kuchnią, łazienką, przedpokojem-wiatrołapem, tarasem zewnętrznym i garażem lub przypisanym miejscem parkingowym. Piętro - trzy pokoje, łazienka, komunikacja.

03
ciekawostka