Galeria - Pszeniczna etap II

Prezentujemy możliwość nabycia domu wybudowanego w nowoczesnej, wyjątkowej architekturze, przy ulicy Pszenicznej, obok ul. Wiejskiej 57, w dzielnicy Siemianowic Śląskich

Budowany zespół budynków zaprojektowano tak, iż z daleka widać wyjątkowość projektu, jego nowoczesną i niepowtarzalną formę. Zrealizowany tak, aby był miejscem wyjątkowym, spokojnym i bezpiecznym.

W odległości 2km od osiedla znajduje się szkoła, przedszkole, do placu zabaw dla najmłodszych i skatepark 200m. Do przystanku autobusowego, z którego można dojechać do szkoły, przedszkola, centrum Siemianowic, Katowic, innych miast jest 30m. Dodatkowym atutem zabudowy jest bardzo atrakcyjna okolica, tereny zielone, ścieżki rowerowe.

Dla prezentowanego zespołu mieszkalnego przygotowano wyjątkowy, nowoczesny projekt domów, który z każdym spojrzeniem pokazuje swoją indywidualną formę i zalety na perspektywę wielu lat wygodnego mieszkania.

Dom środkowy - parter, styl nowoczesny

Dom środkowy - piętro, styl nowoczesny

Dom środkowy - styl tradycyjny

Dom duży

Wizualizacje osiedla

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu pod numer

Czy wiesz, że?

"Prowadzimy za rękę" w celu w uzyskaniu kredytu. Informacji udzielą eksperci finansowi w zakładce "Kontakt”.

Interesująca, nowoczesna,  architektura z funkcjonalnie rozwiązanym wnętrzem i garażem.

02
ciekawostka

Dom składa się - salonu z kuchnią, łazienką, przedpokojem-wiatrołapem, tarasem zewnętrznym i garażem lub przypisanym miejscem parkingowym. Piętro - trzy pokoje, łazienka, komunikacja.

03
ciekawostka