Budynki szeregowe ul. Słoneczna

Wyjątkowo, oferuję do sprzedaży dom szeregowy, oznaczony symbolem S11. Jako kontynuacja istniejącej już zabudowy. Jego cena jest w ofercie sprzedaży na stronie. 

Domy oznaczone na planie zagospodarowania symbolami od S11 do S15, zostaną wystawione do sprzedaży z chwilą ich wybudowania. Osoby zainteresowane, proszę o śledzenie danych na stronie i w momencie pojawienia się cen, proszę o kontakt. Wszystkie informacje dotyczące tej oferty, zostaną na stronie zaktualizowane.

Domy szeregowe od S11 do S15, tak jak w poprzedniej ofercie, o symbolach od S5 do S10, o umieszczone są na równoległej do ulicy Słonecznej, nowej ulicy Pogodnej. Mają one jednakową powierzchnię użytkową 93,45 m² i garaż o powierzchni 18,30 m², a więc bardzo praktyczny. Powierzchnia netto całego domu wynosi 130,82 m². Domy skrajne posiadają zdecydowanie większe działki.

Każdy dom posiada zadaszony taras i działkę ogrodową o powierzchni dla segmentu S11 – 374 m², S12 – 232 m², S13 – 235 m², S14 – 238 m², S15 – 405 m². W związku z różnymi wielkościami działek przynależnych do domów, różne są ceny domów. Określenie segmentu uwidocznione jest na planie zagospodarowania.

Przed domem, od drogi dojazdowej, na podjeździe dla każdego z domów, znajdują się wybrukowane dwa miejsca parkingowe i podejście do domu. Dom posiada na parterze wiatrołap, przedpokój, salon, kuchnię, łazienkę, pomieszczenie gospodarcze i garaż, a na poddaszu, przedpokój, trzy pokoje, garderobę i łazienkę.

Rozmieszczenie poszczególnych pomieszczeń zawiera schemat umieszczony w dziale Rzuty parteru i poddasza. Teren ogrodu jest ogrodzony płotem systemowym.

Można obejrzeć taki dom i jego wnętrze, ponieważ domy z oferty są identyczne jak te które są już wybudowane.

Nowa oferta dotyczy segmentów, które będą do objęcia na przełomie II / III kw. 2021  

Ceny mieszkań

 • Cena domu S11 z działką 374 m² o powierzchni użytkowej 93,45 m² (130,82) m² - cena 633 000, - zł
 • Cena domu S12 z działką 232 m² o powierzchni użytkowej 93,45 m² (130,82) m² -
 • Cena domu S13 z działką 235 m² o powierzchni użytkowej 93,45 m² (130,82) m²  -
 • Cena domu S14 z działką 238 m² o powierzchni użytkowej 93,45 m² (130,82) m²  -
 • Cena domu S15 z działką 405 m² o powierzchni użytkowej 93,45 m² (130,82) m²  -

Standard wykonania domów

 • Elewacja - Tynk w pastelowym kolorze, ze ozdobnymi wstawkami cegły.
 • Ściany i sufity - ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych, ocieplone styropianem gr. 20 cm. Sufit piętra wykonany z płyt G-K.
 • Tynki wewnętrzne - gipsowe maszynowe.
 • Podłogi - zakończone wylewkami, przygotowane do pokrycia dowolną wykładziną, płytkami, panelami lub parkietem.
 • Centralne ogrzewanie, podpodłogowe, kompletne, działające, z piecem kondensacyjnym dwu-funkcyjnym. Fondital lub Brotje
 • Drzwi zewnętrzne w kolorze antracytu, z dwoma zamkami.
 • Okna uchylno-rozwierane w kolorze szarym z zewnątrz. W oknach pionowych zamontowano rolety sterowane elektrycznie za wyjątkiem okna trójkątnego
 • * Do okien przesuwanych doliczamy dopłatę wynikająca z różnicy ceny.

Rzut parteru i poddasza

Wizualizacje

Wizualizacja ma jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym kolor i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu pod numer

Czy wiesz, że?

"Prowadzimy za rękę" w celu w uzyskaniu kredytu. Informacji udzielą eksperci finansowi w zakładce "Kontakt”.

Interesująca, nowoczesna,  architektura z funkcjonalnie rozwiązanym wnętrzem i garażem.

02
ciekawostka

Dom składa się - salonu z kuchnią, łazienką, przedpokojem-wiatrołapem, tarasem zewnętrznym i garażem lub przypisanym miejscem parkingowym. Piętro - trzy pokoje, łazienka, komunikacja.

03
ciekawostka