Domy wolnostojące małe ul. Słoneczna

Dom wolnostojący, z pojedynczym garażem, ma powierzchnię netto 159,65 m², powierzchnie użytkową 100,65 m² i garaż o powierzchni 22,93 m², a więc duży i bardzo praktyczny. Przynależna działka do domu posiada powierzchnię od około 569.

Dom posiada na parterze: wiatrołap, przedpokój, łazienkę, gabinet, salon, kuchnię, jadalnię, pomieszczenie gospodarcze i garaż, a na poddaszu, przedpokój, sypialnię z dużą garderobą, dwa pokoje i łazienkę. Do posiada dodatkowo duży strych, ocieplony i wyłożony płytami Gk. Rozmieszczenie poszczególnych pomieszczeń zawiera schemat umieszczony w dziale “Rzuty parteru i poddasza”.

Przed domem, na podjeździe, znajdują się wybrukowane trzy miejsca parkingowe i podejście do domu. Teren jest ogrodzony ozdobnym płotem z bramą wjazdową na pilota i furtką. Ogród jest wykonany, obsiany trawą i obsadzony tujami szmaragdowymi oraz posiada zainstalowane automatyczne podlewanie ze zbiornika na deszczówkę, umieszczonego na działce, Podstawowy taras domu jest skierowany na stroną południową, w części zadaszony. 

W budynek jest ogrzewany podłogówką z pompą ciepła, o mocy 9 Kw, na dachu ma zainstalowane panele 6,3 Kw, wyposażony jest w mechaniczną wentylację z odzyskiem ciepła, “rekuperację”, instalację centralnego odkurzania, instalację monitoringu oraz ma doprowadzony światłowód z internetem i tv.  

Ceny segmentów

  • oferta domów wyprzedana

Standard wykonania domów

  • Elewacja - Tynk w pastelowym kolorze, ze ozdobnymi wstawkami cegły.
  • Ściany i sufity - ściany z pustaków ceramicznych, ocieplone styropianem gr. 20 cm. Sufit piętra wykonany z płyt G-K.
  • Tynki wewnętrzne - gipsowe maszynowe.
  • Podłogi - zakończone wylewkami, przygotowane do pokrycia dowolną wykładziną, płytkami, panelami lub parkietem.
  • Centralne ogrzewanie, podpodłogowe, kompletne, działające, z pompą ciepła Pnasonic
  • Drzwi zewnętrzne w kolorze antracytu, z dwoma zamkami.
  • Okna w kolorze szarym z zewnątrz. W oknach pionowych zamontowano rolety sterowane elektrycznie.

Rzut parteru i poddasza

Wizualizacje

Wizualizacja ma jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym kolor i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu pod numer

Czy wiesz, że?

"Prowadzimy za rękę" w celu w uzyskaniu kredytu. Informacji udzielą eksperci finansowi w zakładce "Kontakt”.

Interesująca, nowoczesna,  architektura z funkcjonalnie rozwiązanym wnętrzem i garażem.

02
ciekawostka

Dom składa się - salonu z kuchnią, łazienką, przedpokojem-wiatrołapem, tarasem zewnętrznym i garażem lub przypisanym miejscem parkingowym. Piętro - trzy pokoje, łazienka, komunikacja.

03
ciekawostka