O nas

Firma JS INVEST została zarejestrowana w Katowicach w roku 1992 i jest przedsiębiorstwem prywatnym. W roku 2008 podjęła działania związane z budową domów i rozpoczęła budowę „Osiedla Cyprysowego” w Siemianowicach w dzielnicy Przełajka na ulicy nazwanej później ul. Cyprysową. Tam, od zakupu gruntu po projekt, poprzez jego realizację, aż do sprzedaży domów, prowadziła realizację swojej wizji, budowy nowego osiedla, całkowicie jednorodnego w treści i formie. Osiedle to jest strefą zamknietą dla mieszkańców. Projekt ten został zakończony w 2015 roku sprzedażą ostatniego z wybudowanych domów.

W końcowych miesiącach tego samego 2015 roku, firma JS INVEST rozpoczęła nowy projekt, budowę 10 budynków szeregowych jednorodzinnych o niespotykanej formie, bardzo nowoczesnych kształtach. Podobnie jak poprzednio, projekt tworzy pewną całość, ul. Pszeniczną.

Następnie rozpoczęła się realizacja drugiego etapu ul. Pszenicznej, domy z numeracją nieparzystą. Obecnie realizacja tego przedsięwzięcia została już zakończona.

Aktualnie rozpoczynamy budowę zespołu budynków na ulicy obecnie nazywanej Słoneczną. Jest to całe osiedle domów o różnej formie zabudowy, i tak: budujemy jeden dom w formie bliźniaka dwu-lokalowego, piętnaście budynków w zabudowie szeregowej, bliźniaki w ilości sześciu, domy wolnostojące małe, trzy  i wolnostojące z garażem na dwa samochody, także trzy, Chcemy, aby każdy mógł znaleźć to czego potrzebuje.

Mamy szerokie plany związane z dalszą przyszłością. Ale o tym w stosownym czasie napiszemy na stronie.

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu pod numer

Czy wiesz, że?

"Prowadzimy za rękę" w celu w uzyskaniu kredytu. Informacji udzielą eksperci finansowi w zakładce "Kontakt”.

Interesująca, nowoczesna,  architektura z funkcjonalnie rozwiązanym wnętrzem i garażem.

02
ciekawostka

Dom składa się - salonu z kuchnią, łazienką, przedpokojem-wiatrołapem, tarasem zewnętrznym i garażem lub przypisanym miejscem parkingowym. Piętro - trzy pokoje, łazienka, komunikacja.

03
ciekawostka