Budynek sześciolokalowy - szeregowy ul. Słoneczna

Wyjątkowo oferuję do sprzedaży dom C5 i C6, jako kontynuację istniejącej już zabudowy. Ceny tych dwu domów są zamieszczone na stronie. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Prace nad budową sześciu budynków szeregowych, bez garażu, zostały rozpoczęte. Oferta dotycząca sprzedaży domów z tego zespołu pojawi się na stronie w chwili wybudowania domów. Prawdopodobny termin rozpoczęcia sprzedaży to koniec II kw lub początek III kw 2021.

Dom, a raczej sześć budynków mieszkalnych, jest usytuowany w południowej części osiedla. Zespól zwiera sześć domów mieszkalnych. Powierzchnie tych domów są różne i wielkości działek różne, stąd pojawią się indywidualne ceny tych domów w ofercie sprzedaży.  Na schemacie rzutów, dane są poglądowe i mogą podlegać modyfikacją. Każdy z domów posiada zadaszony w części taras na własnej, należącej do domu działki. Dla domów większych, wyeksponowanych na stronę południową, jest ona nieznacznie większa. Przed domem, przy drodze dojazdowej, ulicy Pogodnej, znajdą się, wybrukowane, po 2 miejsca parkingowe dla każdego z domów, śmietniki i szafki gazowe, zasilanie elektryczne jest usytuowane z boku kompleksu mieszkalnego..

Wszystkie domy posiadają na parterze wiatrołap, salon, kuchnię, łazienkę, a na poddaszu, trzy pokoje i łazienkę i przedpokój. A ich rozmieszczenie zawierają schematy w opisie domu. Teren ogrodu jest ogrodzony płotem systemowym.

Zakończenie budowy przewidziane jest na początek III kwartału 2021r.   Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, bardzo trudno określić precyzyjnie terminy.  Pragnę podkreślić, przewidywany termin zakończenia budowy, a wtedy ceny zostaną wprowadzone na stronę.

Ceny mieszkań

 • Cena lokalu C5 o powierzchni  77,70 / 88,01 m2  z działką 176 m2 - realizacja II / III kw. 2021 - cena 451 300, - zł
 • Cena lokalu C6 o powierzchni  82,03 / 90,06 m2  z działką 272 m2 - realizacja II / III kw. 2021 - cena 499 750, - zł
 • Cena lokalu C7 o powierzchni  83,66 / 90,22 m2  z działką 167 m2 - realizacja III kw. 2021 
 • Cena lokalu C8 o powierzchni  83,66 / 90,20 m2  z działką 182 m2 - realizacja III kw. 2021
 • Cena lokalu C9 o powierzchni  75,72 / 82,50 m2  z działką 360 m2 -  realizacja III kw. 2021
 • Cena lokalu C10 o powierzchni  77,70 / 88,01 m2  z działką 212 m2 - realizacja III kw. 2021

Standard wykonania domów

 • Elewacja - Tynk w pastelowym kolorze, ze ozdobnymi wstawkami cegły.
 • Ściany i sufity - ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych, ocieplone styropianem gr. 20 cm. Sufit piętra wykonany z płyt G-K.
 • Tynki wewnętrzne - gipsowe maszynowe.
 • Podłogi - zakończone wylewkami, przygotowane do pokrycia dowolną wykładziną, płytkami, panelami lub parkietem.
 • Centralne ogrzewanie, podpodłogowe, kompletne, działające, z piecem kondensacyjnym dwu-funkcyjnym, FONDITAL lub BROTJE
 • Drzwi zewnętrzne w kolorze antracytu, z dwoma zamkami.
 • Okna uchylno-rozwierane w kolorze szarym z zewnątrz. W oknach pionowych zamontowano rolety sterowane elektrycznie, za wyjątkiem trójkątnego okna w łazience.
 • W standardzie okna otwierane, do okien przesuwanych doliczamy dopłatę wynikająca z różnicy cen

Rzut parteru i poddasza

Wizualizacje

Wizualizacja ma jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym kolor i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu pod numer

Czy wiesz, że?

"Prowadzimy za rękę" w celu w uzyskaniu kredytu. Informacji udzielą eksperci finansowi w zakładce "Kontakt”.

Interesująca, nowoczesna,  architektura z funkcjonalnie rozwiązanym wnętrzem i garażem.

02
ciekawostka

Dom składa się - salonu z kuchnią, łazienką, przedpokojem-wiatrołapem, tarasem zewnętrznym i garażem lub przypisanym miejscem parkingowym. Piętro - trzy pokoje, łazienka, komunikacja.

03
ciekawostka