sześć budynków szeregowych, małych - ul. Słoneczna / Pogodna

Sprzedam sześć domów, oznaczonych na planie zagospodarowania symbolami od C5 do C10. Każdy z tych domów posiada własną opisaną w księdze wieczystej działkę, na której jest zbudowany.  Ceny tych domów są zamieszczone są poniżej na stronie. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Prace nad budową sześciu budynków szeregowych, bez garażu, są kontynuowane i ich postęp można śledzić odwiedzając teren budowy. 

Domy, sześć budynków mieszkalnych, są usytuowane w południowo – zachodniej części osiedla. Powierzchnie tych domów są różne i wielkości działek różne, stąd pojawiają się indywidualne ceny w ofercie sprzedaży.  Na schemacie rzutów, dane są poglądowe i mogą podlegać modyfikacją. Każdy z domów posiada zadaszony w części taras na własnej, należącej do domu działki. Dla domów większych, wyeksponowanych na stronę południową, jest ona nieznacznie większa. Przed domem, przy drodze dojazdowej, ulicy Pogodnej, znajdą się, wybrukowane, po 2 miejsca parkingowe dla każdego z domów, przydzielone do każdego z domu i opisane w księdze wieczystej, śmietniki i szafki gazowe, a zasilanie elektryczne jest usytuowane z boku kompleksu mieszkalnego, na wspólnej działce dla całego kompleksu domów.

Wszystkie domy posiadają na parterze wiatrołap, salon, kuchnię, łazienkę, a na poddaszu, trzy pokoje i łazienkę i przedpokój. A ich rozmieszczenie zawierają schematy w opisie domu. Teren ogrodu jest ogrodzony płotem systemowym.

Zakończenie budowy przewidziane jest na III kwartał 2021r.   Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, bardzo trudno określić precyzyjnie terminy.

Do ceny należy dodać wartość nabywanego udziału w drodze, w kwocie 1 zł, wartość nabywanego udziału w działce wspólnej z miejscami parkingowymi, w kwocie 5000, – zł.  

Ceny mieszkań

 • Cena lokalu C5 o powierzchni  77,70 / 88,01 m2  z działką 176 m2 - realizacja  III kw. 2021 - sprzedany
 • Cena lokalu C6 o powierzchni  82,03 / 90,06 m2  z działką 272 m2 - realizacja III kw. 2021 - cena 532 700, - zł - wstrzymany
 • Cena lokalu C7 o powierzchni  83,66 / 90,22 m2  z działką 167 m2 - realizacja III kw. 2021 - sprzedany
 • Cena lokalu C8 o powierzchni  83,66 / 90,20 m2  z działką 182 m2 - realizacja III kw. 2021 - cena 514 700, - zł - wstrzymany
 • Cena lokalu C9 o powierzchni  75,72 / 82,50 m2  z działką 360 m2 -  realizacja III kw. 2021 - cena 524 400, - zł - wstrzymany 
 • Cena lokalu C10 o powierzchni  77,70 / 88,01 m2  z działką 212 m2 - realizacja III kw. 2021 - cena 490 900, - zł - wstrzymany

Standard wykonania domów

 • Elewacja - Tynk w pastelowym kolorze, ze ozdobnymi wstawkami z ceramicznej cegły.
 • Ściany i sufity - ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych, ocieplone styropianem gr. 20 cm. Sufit piętra wykonany z płyt G-K.
 • Tynki wewnętrzne - gipsowe maszynowe.
 • Podłogi - zakończone wylewkami, przygotowane do pokrycia dowolną wykładziną, płytkami, panelami lub parkietem.
 • Centralne ogrzewanie, podpodłogowe, kompletne, działające, z piecem kondensacyjnym dwu-funkcyjnym, FONDITAL lub BROTJE
 • Drzwi zewnętrzne w kolorze antracytu, z dwoma zamkami.
 • Okna uchylno-rozwierane w kolorze szarym z zewnątrz. W oknach pionowych zamontowano rolety sterowane elektrycznie, za wyjątkiem trójkątnego okna w łazience.
 • W standardzie okna otwierane, do okien przesuwanych doliczamy dopłatę wynikająca z różnicy cen
  W budowanych domach możemy dodatkowo wykonać rekuperacje, panele słoneczne, pompę ciepła lub centralny odkurzacz.

Rzut parteru i poddasza

Wizualizacje

Wizualizacja ma jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym kolor i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu pod numer

Czy wiesz, że?

"Prowadzimy za rękę" w celu w uzyskaniu kredytu. Informacji udzielą eksperci finansowi w zakładce "Kontakt”.

Interesująca, nowoczesna,  architektura z funkcjonalnie rozwiązanym wnętrzem i garażem.

02
ciekawostka

Dom składa się - salonu z kuchnią, łazienką, przedpokojem-wiatrołapem, tarasem zewnętrznym i garażem lub przypisanym miejscem parkingowym. Piętro - trzy pokoje, łazienka, komunikacja.

03
ciekawostka