Budynki szeregowe ul. Słoneczna

Domy szeregowe ( a mamy ich tylko cztery! ), umieszczone są na przedłużeniu ul. Słonecznej, mają one jednakową powierzchnię użytkową 93,45 m2 i garaż o powierzchni 18,30 m2, a więc bardzo praktyczny. Powierzchnia netto całego domu wynosi 130,82 m2 . Domy skrajne, wschodni i zachodni różnią się nieznacznie, posiadają dodatkowe okna na ogrody.

Każdy dom posiada zadaszony na południe taras i działkę ogrodową o powierzchni dla segmentu a- około 387 m2, b- około 259 m2, c- około 256 m2, d- około 418 m2 . W związku z różnymi wielkościami działek należnych do domów, różne są ich ceny. Określenie segmentu uwidocznione jest na planie zagospodarowania, a patrząc na plan, od lewej mamy segment a, dalej b, c, i po prawej stronie d.

Przed domem, od drogi dojazdowej ul. Słonecznej, na podjeździe dla każdego z domów, znajdują się wybrukowane dwa miejsca parkingowe i podejście do domu. Dom posiada na parterze wiatrołap, przedpokój, salon, kuchnię, łazienkę, pomieszczenie gospodarcze i garaż, a na poddaszu, trzy pokoje, garderobę i łazienkę.

Rozmieszczenie poszczególnych pomieszczeń zawiera schemat umieszczony w dziale Rzuty parteru i poddasza. Teren ogrodu jest ogrodzony płotem systemowym.

Nowa oferta dotyczy segmentów, które będą do objęcia na przełomie II i III kw. 2020 r.

Do ceny każdego z domów należy doliczyć kwotę 9000 zł z tytułu służebności drogi dojazdowej.Ceny segmentów

Nowa perspektywa - domy szeregowe w cenie ok. 450 000 zł - oferta aktualna od 15.12.2019Standard wykonania domów

Elewacja - Tynk w pastelowym kolorze, ze ozdobnymi wstawkami cegły.

Ściany i sufity - ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych, ocieplone styropianem gr. 20 cm. Sufit piętra wykonany z płyt G-K.

Tynki wewnętrzne - gipsowe maszynowe.

Podłogi - zakończone wylewkami, przygotowane do pokrycia dowolną wykładziną, płytkami, panelami lub parkietem.

Centralne ogrzewanie, podpodłogowe, kompletne, działające, z piecem kondensacyjnym dwu-funkcyjnym.

Drzwi zewnętrzne w kolorze antracytu, z dwoma zamkami.

Okna uchylno-rozwierane w kolorze szarym z zewnątrz. W oknach pionowych zamontowano rolety sterowane elektrycznie.

*Do okien przesuwanych doliczamy dopłatę wynikająca z różnicy ceny.Rzuty parteru i poddasza


WizualizacjeInformacje

Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu pod numer:

+48 500 300 195

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

"Prowadzimy za rękę" w celu w uzyskaniu kredytu na zakup domu. Wszystkich informacji dotyczących finansowania, udzieli Pani Sonia w zakładce "Kontakt".

Standard wykonania domów obejmuje: Interesującą, nowoczesną, indywidualną architekturę budynków z funkcjonalnie rozwiązanym wnętrzem. Garaż zintegrowany z domem z przejściem bezpośrednim do mieszkania.

Nasz dom składa się z: Parter - Salon z kuchnią, łazienką, przedpokój-wiatrołap, garaż. Piętro - Trzy duże pokoje, duża łazienka, z pełną wysokością pomieszczeń na całej przestrzeni, bez skosów.