ul. Słoneczna - Informacje o lokalizacji, PZT

W Siemianowicach, w dzielnicy Przełajka, znajduje się bardzo przyjemna, ciekawa, ulica Słoneczna, ulica w kształcie litery T, oprócz swojej ciepłej nazwy posiada również bardzo dobre położenie i jest lekko nachylona w kierunku południowym, co czyni umieszczoną zabudowę bardziej atrakcyjną. Z uwagi na bardzo rozległy teren podlegający opracowaniu działki mają różne wielkości, a co za tym idzie, różne ceny.

Na planie zagospodarowania można zobaczyć wielkości i rozmieszczenie w terenie. Dzielnica, w której znajdują się domy spokojna okolica, obecnie najbardziej atrakcyjna i bezpieczna dzielnica Siemianowic. Z blisko zlokalizowaną szkołą, przedszkolem, przychodnią zdrowia, wspaniale zagospodarowanym placem zabaw, tak atrakcyjnym, że korzysta z niego młodzież nie tylko z naszej dzielnicy.

Każdy z budowanych domów oddajemy w stanie deweloperskim i tak, nabywacie Państwo dom z instalacjami sanitarną, ciepłą wodą użytkową z instalacją centralnego ogrzewania, podłogową z piecem gazowym, instalacją elektryczną, roletami sterowanymi elektrycznie we wszystkich oknach, płotem wokół własnego ogrodu, parapetami wewnętrznymi, tynkami gipsowymi nakładanymi maszynowo, bramą garażową na pilota, wybrukowanym podjazdem do garażu i wejścia, tarasem od strony ogrodu oraz działką nabytą na własność ( to niski podatek od gruntu ), garaż usytuowany w bryle budynku ( to niski podatek od nieruchomości ). Niskie koszty utrzymania zapewnia zastosowanie sposobu i rodzaju ogrzewania oraz kształtu domu.Plan zagospodarowania terenuInformacje

Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu pod numer:

+48 500 300 195

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

"Prowadzimy za rękę" w celu w uzyskaniu kredytu na zakup domu. Wszystkich informacji dotyczących finansowania, udzieli Pani Sonia w zakładce "Kontakt".

Standard wykonania domów obejmuje: Interesującą, nowoczesną, indywidualną architekturę budynków z funkcjonalnie rozwiązanym wnętrzem. Garaż zintegrowany z domem z przejściem bezpośrednim do mieszkania.

Nasz dom składa się z: Parter - Salon z kuchnią, łazienką, przedpokój-wiatrołap, garaż. Piętro - Trzy duże pokoje, duża łazienka, z pełną wysokością pomieszczeń na całej przestrzeni, bez skosów.