Domy wolnostojące z podwójnym garażem ul. Słoneczna

Dom wolnostojący, występuje w dwu wersjach.

Pierwsza wersja podwójnym garażem, dom ma powierzchnię netto 182,26 m2, powierzchnie użytkową 118,18 m2 i garaż na dwa samochody o powierzchni 38,42 m2, a więc duży i bardzo praktyczny.

Druga wersja tego domu ma powierzchnię netto 163,80 m2, powierzchnie użytkową 118,18 m2 i garaż o powierzchni 19,86 m2, a bardzo praktyczny i wiatę garażową o powierzchni 19,86 m2 .

Przynależne działki dla domów wolnostojących posiadają powierzchnię od około 695 m2 do około 1068 m2, w zależności od usytuowania domu na planie zagospodarowania.

Dom posiada na parterze: wiatrołap, przedpokój, łazienkę, gabinet, salon, kuchnię i jadalnię, pomieszczenie gospodarcze i garaż, a na poddaszu przedpokój, sypialnie, garderobę, trzy pokoje i łazienkę. Rozmieszczenie poszczególnych pomieszczeń zawiera schemat umieszczony w dziale Rzuty parteru i poddasza.

Przed domem, od drogi dojazdowej na podjeździe dla każdego z domów, znajdują się wybrukowane miejsca parkingowe na trzy samochody i podejście do domu. Teren ogrodu jest ogrodzony od ogrodu płotem systemowym.

W związku z różnymi wielkościami działek należnych do domów, różne są ich ceny.Ceny domów

Cena domu D2 z działką 850,78 m2 o powierzchni użytkowej 118,18 m2 wynosi SPRZEDANY

Cena domu D3 z działką 748,50 m2 o powierzchni użytkowej 118,18 m2 wynosi SPRZEDANYStandard wykonania domów

Elewacja - Tynk w pastelowym kolorze, ze ozdobnymi wstawkami cegły.

Ściany i sufity - ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych, ocieplone styropianem gr. 20 cm. Sufit piętra wykonany z płyt G-K.

Tynki wewnętrzne - gipsowe maszynowe.

Podłogi - zakończone wylewkami, przygotowane do pokrycia dowolną wykładziną, płytkami, panelami lub parkietem.

Centralne ogrzewanie, podpodłogowe, kompletne, działające, z piecem kondensacyjnym dwu-funkcyjnym.

Drzwi zewnętrzne w kolorze antracytu, z dwoma zamkami.

Okna uchylno-rozwierane w kolorze szarym z zewnątrz. W oknach pionowych zamontowano rolety sterowane elektrycznie.

*Do okien przesuwanych doliczamy dopłatę wynikająca z różnicy ceny.Rzuty parteru i poddasza
Wizualizacje wersja A

Wizualizacja ma jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym kolor i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.Wizualizacje wersja B

Wizualizacja ma jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym kolor i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu pod numer:

+48 500 300 195

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

"Prowadzimy za rękę" w celu w uzyskaniu kredytu na zakup domu. Wszystkich informacji dotyczących finansowania, udzieli Pani Sonia w zakładce "Kontakt".

Standard wykonania domów obejmuje: Interesującą, nowoczesną, indywidualną architekturę budynków z funkcjonalnie rozwiązanym wnętrzem. Garaż zintegrowany z domem z przejściem bezpośrednim do mieszkania.

Nasz dom składa się z: Parter - Salon z kuchnią, łazienką, przedpokój-wiatrołap, garaż. Piętro - Trzy duże pokoje, duża łazienka, z pełną wysokością pomieszczeń na całej przestrzeni, bez skosów.