Domy wolnostojące małe ul. Słoneczna

Dom wolnostojący, mniejszy z pojedynczym garażem, ma powierzchnię netto 137,10 m2, powierzchnie użytkową 99,15 m2 i garaż o powierzchni 23,25 m2, a więc stosunkowo duży i bardzo praktyczny. Przynależne działki dla domów wolnostojących posiadają powierzchnię od około 500 m2 do około 530 m2, w zależności od usytuowania domu na planie zagospodarowania.

Dom posiada na parterze: wiatrołap, przedpokój, łazienkę, gabinet, salon, kuchnię i jadalnię, pomieszczenie gospodarcze i garaż, a na poddaszu przedpokój, sypialnie, dwa pokoje i łazienkę. Rozmieszczenie poszczególnych pomieszczeń zawiera schemat umieszczony w dziale Rzuty parteru i poddasza.

Przed domem, od drogi dojazdowej na podjeździe dla każdego z domów, znajdują się wybrukowane dwa miejsca parkingowe i podejście do domu. Teren ogrodu jest ogrodzony od ogrodu płotem systemowym.

W związku z różnymi wielkościami działek należnych do domów, różne są ich ceny.

Obecna oferta dotyczy domu wolnostojącego z działką o pow. ok. 500 m2, który może być do objęcia na przełomie I i II kwartału 2020.Ceny domów

Cena domu z działką 502 m2 o powierzchni użytkowej 99,15 m2 - SPRZEDANY

Cena domu z działką 541 m2 o powierzchni użytkowej 99,15 m2 wynosi SPRZEDANY

Cena domu z działką 569 m2 o powierzchni użytkowej 99,15 m2 - rezerwacjaStandard wykonania domów

Elewacja - Tynk w pastelowym kolorze, ze ozdobnymi wstawkami cegły.

Ściany i sufity - ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych, ocieplone styropianem gr. 20 cm. Sufit piętra wykonany z płyt G-K.

Tynki wewnętrzne - gipsowe maszynowe.

Podłogi - zakończone wylewkami, przygotowane do pokrycia dowolną wykładziną, płytkami, panelami lub parkietem.

Centralne ogrzewanie, podpodłogowe, kompletne, działające, z piecem kondensacyjnym dwu-funkcyjnym.

Drzwi zewnętrzne w kolorze antracytu, z dwoma zamkami.

Okna uchylno-rozwierane w kolorze szarym z zewnątrz. W oknach pionowych zamontowano rolety sterowane elektrycznie.

*Do okien przesuwanych doliczamy dopłatę wynikająca z różnicy ceny.Rzuty parteru i poddasza


Wizualizacje

Wizualizacja ma jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym kolor i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu pod numer:

+48 500 300 195

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

"Prowadzimy za rękę" w celu w uzyskaniu kredytu na zakup domu. Wszystkich informacji dotyczących finansowania, udzieli Pani Sonia w zakładce "Kontakt".

Standard wykonania domów obejmuje: Interesującą, nowoczesną, indywidualną architekturę budynków z funkcjonalnie rozwiązanym wnętrzem. Garaż zintegrowany z domem z przejściem bezpośrednim do mieszkania.

Nasz dom składa się z: Parter - Salon z kuchnią, łazienką, przedpokój-wiatrołap, garaż. Piętro - Trzy duże pokoje, duża łazienka, z pełną wysokością pomieszczeń na całej przestrzeni, bez skosów.