Pszeniczna - etap I

Z ulicy Wiejskiej, po przeciwnej stronie numeru 57 wchodzimy w nowo budowaną, wybrukowana drogę, ul. Pszeniczną, prowadzącą do każdego z domów. Przed wejściem wyłożony kostką podjazd dla dwu samochodów, boks na przyłącze, śmietnik i wejście do domu ( czy inny deweloper pomyślał o śmietniku? ). Układ pokoi w budynku znajduje się w zakładce Galeria, za pomocą filmu w dolnej części strony można odbyć wirtualny spacer po domu, jakbyśmy byli w jego wnętrzu. Od strony południa wychodzimy z domu na wyłożony kostką taras i ogródek usytuowany od strony południowej. Wszystko wykończone i uporządkowane.

Nabywacie Państwo dom z instalacjami sanitarną, CWU, instalacją CO, podłogową lub grzejnikami, instalacją elektryczną, roletami sterowanymi elektrycznie we wszystkich oknach, płotem wokół własnego ogrodu, parapetami wewnętrznymi i tynkami gipsowymi w całym domu, bramą garażową na pilota, wybrukowanym podjazdem do garażu i wejścia, tarasem od strony ogrodu oraz działką nabytą na własność ( to niski podatek od gruntu ), garaż usytuowany w bryle budynku ( to niski podatek od nieruchomości ). Niskie koszty utrzymania zapewnia zastosowanie sposobu i rodzaju ogrzewania oraz kształtu domu.

Dzielnica, w której znajduje się dom to modna i spokojna okolica, obecnie najbardziej atrakcyjna i bezpieczna dzielnica Siemianowic. Wyobraź sobie - ranek, wychodzisz na spacer, oglądasz zielone pola, rzekę - cisza, spokój, śpiew ptaków. Wybierasz się na wycieczkę rowerem po zielonych terenach parku krajobrazowego "Przełajka", bez wożenia rowerów samochodem. Myślisz - to nie jest możliwe ! Takie właśnie możliwości mają mieszkańcy osiedla domów wznoszonych w tej dzielnicy Przełajka. Trudno uwierzyć, ale to wszystko można odnaleźć zaledwie 13km od Katowickiego rynku. Mieszkasz jak na wsi, pracujesz w mieście.

Możesz obejrzeć dom, spacerując po nim:


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu pod numer:

+48 500 300 195

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

"Prowadzimy za rękę" w celu w uzyskaniu kredytu na zakup domu. Wszystkich informacji dotyczących finansowania, udzieli Pani Sonia w zakładce "Kontakt".

Standard wykonania domów obejmuje: Interesującą, nowoczesną, indywidualną architekturę budynków z funkcjonalnie rozwiązanym wnętrzem. Garaż zintegrowany z domem z przejściem bezpośrednim do mieszkania.

Nasz dom składa się z: Parter - Salon z kuchnią, łazienką, przedpokój-wiatrołap, garaż. Piętro - Trzy duże pokoje, duża łazienka, z pełną wysokością pomieszczeń na całej przestrzeni, bez skosów.