O nas

Firma JS INVEST zarejestrowana w Katowicach w roku 1992 jest przedsiębiorstwem prywatnym. Od roku 2008 podjęła działania związane z budową domów i rozpoczęła budowę "Osiedla Cyprysowego" w Siemianowicach w dzielnicy Przełajka na ul. Cyprysowej, gdzie od projektu, poprzez jego realizację, aż do sprzedaży domów prowadziła realizację swojej wizji budowy nowego osiedla, całkowicie jednorodnego w treści i formie. Projekt ten został zakończony w 2015 roku sprzedażą ostatniego z wybudowanych domów. 

W końcowych miesiącach tego samego roku JS INVEST rozpoczął nowy projekt, budowę 10 budynków szeregowych jednorodzinnych o nowoczesnej, niespotykanej formie. Podobnie jak poprzednio, projekt tworzy pewną całość, ul. Pszeniczną.

Następnie rozpoczęła się realizacja drugiego etapu ul. Pszenicznej, domy z numeracją nieparzystą. Obecnie kończy się jej realizacja.

Aktualnie rozpoczynamy budowę zespołu budynków na ulicy Słonecznej, o różnej formie zabudowy, i tak: budujemy jeden dom w formie bliźniaka dwu-lokalowego, cztery budynki w zabudowie szeregowej, bliźniaki, domy wolnostojące małe i wolnostojące z garażem na dwa samochody, tak aby każdy mógł znaleźć to czego poszukuje.



Informacje

Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu pod numer:

+48 500 300 195

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

"Prowadzimy za rękę" w celu w uzyskaniu kredytu na zakup domu. Wszystkich informacji dotyczących finansowania, udzieli Pani Sonia w zakładce "Kontakt".

Standard wykonania domów obejmuje: Interesującą, nowoczesną, indywidualną architekturę budynków z funkcjonalnie rozwiązanym wnętrzem. Garaż zintegrowany z domem z przejściem bezpośrednim do mieszkania.

Nasz dom składa się z: Parter - Salon z kuchnią, łazienką, przedpokój-wiatrołap, garaż. Piętro - Trzy duże pokoje, duża łazienka, z pełną wysokością pomieszczeń na całej przestrzeni, bez skosów.